PROMOCJA!!!! Wkładka do pisuaru
cena: 25.00 22.00 zł
Opis

Wkładki zapachowe firmy Fresh jednocześnie zabezpieczają przed zapchaniem się odpływu i pasują praktycznie do większości pisuarów, zostały również specjalnie zaprojektowane tak, aby zapobiegały przed rozpryskiwaniem się moczu (liczne wypustki), co również w konsekwencji zmniejsza zabrudzenia samego pisuaru i w znaczący sposób ułatwia jego sprzątanie. Proszę pamiętać, aby produkt włożyć do pisuaru wypustkami do góry.

Wiadomo, że optimum temperatury dla enzymatycznego rozkładu mocznika leży między około 40 °C, a 60°C, jednakże rozkład ten zachodzi również w niższych, jak i w wyższych temperaturach, jedynie trochę wolniej.

Produkty firmy Fresh występują w kilku świetnych kompozycjach zapachowych, o różnej intesywności zapachu oraz w ciekawej kolorystyce. Produkt ten ma zastosownie w wielu miejscach publicznych z powodzeniem można stosować w toaletach hotelowych, restauracyjnych, pubach, toaletach publicznych, szkolnych, dworcach kolejowych, autobusowych, lotniczych, na basenach, w klubach fitness, siłowniach, solariach, szatniach, natryskach, przebieralniach, czyli wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z ciepłym i zawilgoconym powietrzem.

Zdjęcia
Pliki do pobrania
Zapytaj o produkt
* pole nieobowiązkowe
Bańka Mydlana oferuje: środki czystości, profesjonalna chemia, nautralizatory, odświeżacze powietrza, akcesoria do sprzątania, ręczniki, papiery toaletowe, dozowniki do mydła, podajniki do zz, podajniki do ręczników i papieru toaletowego. Produkty firmy: Clinex, Roko, Mafra, Katrine, Spring Air. Bezpłatna dostawa w miejscowościach: Piła, Trzcianka, Czarnków, Trzcianka, Chodzież, Budzyń, Złotów, Jastrowie, Wałxcz, Wągrowiec.